فروشگاه اینترنتی کوک همراه

Galaxy A35 و Galaxy A55 ویژگی های هوش مصنوعی Galaxy S24 را ندارند

03/13/2024
آرش شاه حسینی
Galaxy A35 و Galaxy A55 ویژگی های هوش مصنوعی Galaxy S24 را ندارند

سامسونگ سه ماه اول سال 2024 را با قابلیت‌های هوش مصنوعی جدیدترین پرچمدار خود، Galaxy S24 سپری کرده است و طرفداران می‌پرسند که آیا سامسونگ این قابلیت‌ها را به دستگاه‌های دیگری ارائه خواهد کرد یا خیر؟

مسلم است که هر پرچمداری که سامسونگ در آینده عرضه می کند، چیزی را که این شرکت آن را تجربه هوش مصنوعی گلکسی می نامد ارائه خواهد کرد، اما در مورد دستگاه های میان رده چطور؟ معرفی اخیر Galaxy A35 و Galaxy A55 تأیید می‌کند که سامسونگ هنوز مایل نیست قابلیت‌های هوش مصنوعی را به دستگاه‌های میان‌رده ارائه کند.

Galaxy A35 و Galaxy A55 از اندروید 14 با رابط کاربری One UI 6.1 استفاده می کنند، درست مانند سری Galaxy S24، اما هیچ یک از ویژگی های شگفت آور هوش مصنوعی را ندارند. حتی یه چه چیز ساده‌ مانند تصاویر پس‌زمینه تولیدی تا عملکردهای پیچیده‌تر مانند ترجمه همزمان و ویرایش پیشرفته عکس باشد، هیچ کدام از آن‌ها را در گلکسی A35 یا A55 پیدا نخواهید کرد.

در حالی که Galaxy A35 و به ویژه Galaxy A55 دارای چیپست های سریع تری در مقایسه با نسل های قبلی خود هستند، احتمالاً به اندازه کافی قدرتمند نیستند تا تجربه خوبی برای اکثر ویژگی های Galaxy AI ارائه دهند. با این حال، ما نمی‌توانیم این احتمال را رد کنیم که سامسونگ بعداً نظر خود را تغییر دهد.

علاوه بر هوش مصنوعی، می‌توانیم تأیید کنیم که Galaxy A35 و Galaxy A55 یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های بدون هوش مصنوعی One UI 6.1 را که پشتیبانی از تصویر زمینه در Always On Display است را  ندارند. این احتمالاً به این دلیل است که Galaxy A35 و Galaxy A35 نمایشگرهای کارآمد سری Galaxy S24 را ندارند، و این دلیلی است که پشتیبانی از wallpaper در Always On Display برای هیچ گوشی هوشمند پرچمداری که قبل از Galaxy S24 عرضه شده بود نیز ارائه نمی شود.

منبع: https://www.sammobile.com/news

نظرات

نوشته ای پیدا نشد

نوشتن نظر