فروشگاه اینترنتی کوک همراه

هوش مصنوعی Gemini در برنامه Google Messages

07/01/2024
سیاوش نخستین
هوش مصنوعی Gemini در برنامه Google Messages

هوش مصنوعی Gemini گوگل اکنون در برنامه پیش‌فرض Messages در اندروید در دسترس است. اکنون کاربران می توانند مستقیماً از برنامه پیام ها، سؤالات خود را از ربات چت جمینی بپرسند. هوش مصنوعی جمینی قبلاً فقط به عنوان یک برنامه یا وب سایت مستقل وجود داشت. برخی از دستگاه‌ها به Gemini اجازه دادند تا دستیار پیش‌فرض گوگل را جایگزین کند.

با آخرین به روز رسانی، کاربران اندروید اکنون می توانند با انتخاب گپ جدید>جمینی، هوش مصنوعی را از طریق برنامه پیام های پیش فرض تجربه کنند. جمینی می‌تواند به سوالات شما پاسخ دهد، مقاله بنویسد، ایده‌های پیام را پیشنهاد دهد، برنامه‌ریزی کند، ایمیل‌های شما را بخواند و کارهای مشابه دیگری را انجام دهد.

با این حال، کاربران برای استفاده از هوش مصنوعی Gemini در تلفن خود به اتصال اینترنتی فعال نیاز دارند. ربات چت با پیامک های معمولی کار نمی کند و به اینترنت فعال نیاز دارد.

این عملکرد به طور رسمی عرضه شده است و توصیه می‌شود برنامه پیام‌های Google خود را به آخرین نسخه به‌روزرسانی کنید، و می‌توان انتظار داشت که طی ۲ تا ۳ هفته آینده برای همه کاربران در دسترس قرار بگیرد.

ادغام هوش مصنوعی Gemini توسط گوگل اندکی پس از ورود هوش مصنوعی متا به واتس اپ، اینستاگرام و فیسبوک صورت گرفت. هر دو چت ربات هوش مصنوعی اکنون به راحتی در برنامه های اجتماعی که کاربران روزانه از آنها استفاده می کنند در دسترس هستند.هم گوگل و هم متا چت ربات های خود را طوری طراحی کرده اند که برای مبتدیان مناسب باشد.

منبع: mysmartprice

نظرات

نوشته ای پیدا نشد

نوشتن نظر