فروشگاه اینترنتی کوک همراه

5 ویژگی Note Assist سامسونگ در Galaxy S24

04/24/2024
آرش شاه حسینی
5 ویژگی Note Assist سامسونگ در Galaxy S24

هنگامی که در یک جلسه یادداشت برداری می کنید، چه با قلم و کاغذ بنویسید یا با تلفن یا رایانه خود تایپ کنید، بیشتر بر روی هماهنگ شدن با سخنران و ثبت آن تمرکز می کنید. اما این کار آسان نیست، به خصوص اگر فردی هستید که برای استفاده از یادداشت هایتان مشکل دارید.
ویژگی جدید Note Assist سامسونگ که به عنوان بخشی از عرضه Galaxy AI در ژانویه 2024 و راه اندازی Galaxy S24 معرفی شد، به شما این امکان را می دهد که هنگام یادداشت برداری صورت دیجیتالی در برنامه Samsung Notes، هوشمندانه کار کنید.

1. قالب بندی
یادداشت برداری در سری Galaxy S24 یا Galaxy S24 Ultra، که شامل قلم S است، می توانید با دست یا قلم، روی تلفن خود بنویسید. با این حال، Note Assist برای یادداشت‌های دست‌نویس و تایپ‌شده در برنامه Samsung Notes در دسترس است. در هر صورت، وقتی روی Note Assist و به دنبال آن سرصفحه‌ها  کلیک می‌کنید، تنها با دو ضربه می‌توانید یادداشت‌های خود را به یادداشت‌هایی سازمان‌دهی شده تبدیل کنید.

همه ما می دانیم که یادداشت برداری و سازماندهی آنها دو کار متفاوت و سخت است. با Note Assist، Galaxy AI سازماندهی آنها را مدیریت می کند و فورا یادداشت های شما را قابل اسکن می کند. قالب‌بندی خودکار به‌ویژه برای ایجاد دقیق یا حذف نیاز به یافتن زمان برای سازماندهی تمام یادداشت‌هایتان مفید است.

2. خلاصه کردن
نکته مهم یادداشت برداری این است که بتوانید نکات مهم را پیدا کنید، در حالی که قالب‌بندی خودکار یادداشت‌های شما را سازماندهی می‌کند، عملکرد خلاصه می‌تواند به سرعت آنها را فشرده کند. با در دست داشتن یک خلاصه سریع، می توانید کار خود را به صورت یکپارچه تر مدیریت کنید. ایجاد یک خلاصه می‌تواند هنگام جمع‌بندی مجدد برای کسی که در آنجا نبوده یا صرفاً برای استفاده خودتان برای به خاطر سپردن نکات اصلی بدون نگرانی، بسیار مفید باشد.

3. نوشتن
Note Assist کل یادداشت شما را یکباره مرور می کند و زیر تمام خطاهای احتمالی با رنگ آبی خط می کشد. سپس می‌توانید یادداشت‌های خود را به سرعت اسکن و مرور کنید تا قبل از اشتراک‌گذاری، مطمئن شوید که بدون اشکال هستند. اولین پیش نویس شما به اندازه پیش نویس نهایی خوب خواهد بود.

4. یافتن
در Note Assist به شما امکان می‌دهد یک نماد تصویر کوچک، رنگی و سبک منحصر به فرد را برای یک یادداشت مشخص انتخاب کنید تا از سایرین در برنامه Samsung Notes متمایز شود. اگر در حال مکالمه هستید و باید به یادداشت های خود مراجعه کنید، این ویژگی به شما خیلی کمک خواهد کرد.

5. ترجمه
اگر تجارت جهانی انجام می دهید یا در یک شرکت بین المللی کار می کنید، توانایی برقراری ارتباط به زبان دیگران می تواند روابط کاری شما را تقویت کند. Note Assist با قابلیتی تقریباً شبیه جادو به نام ترجمه همزمان دارد، این کار را انجام می دهد در ابتدا، از 13 زبان پشتیبانی می‌کند و امکان تبدیل یادداشت‌های شما را از یک زبان به زبان دیگر فراهم می کند. با Note Assist، می‌توانید به سادگی یک متن را انتخاب کنید، زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید و ترجمه آن را دریافت کنید.

 

نظرات

نوشته ای پیدا نشد

نوشتن نظر