فروشگاه اینترنتی کوک همراه

دستگاه گلکسی خود را برای به‌روزرسانی One UI 6.1 آماده کنید

03/18/2024
آرش شاه حسینی
دستگاه گلکسی خود را برای به‌روزرسانی One UI 6.1 آماده کنید

به‌روزرسانی One UI 6.0 مبتنی بر Android 14 برای تلفن‌های هوشمند و تبلت‌های گلکسی تقریباً شش ماه پیش آغاز شد، اگرچه به نظر می‌رسد این به‌روزرسانی همچنان در حال گسترش به گوشی های جدید برای برخی دستگاه‌ها از مارس 2024 است، سامسونگ One UI 6.1 را تقریباً آماده کرده است.

One UI 6.1 برای یک به‌روزرسانی کوچک One UI، حداقل برای دستگاه‌های گلکسی پرچم‌دار که در سال 2023 راه‌اندازی شد. One UI 6.1 منحصربه‌فرد است، زیرا چندین ویژگی بزرگ هوش مصنوعی را به همراه دارد که می‌تواند نحوه استفاده از تلفن شما را تغییر دهد.

با این حال، چه دستگاه شما ویژگی‌های Galaxy AI را که در One UI 6.1 گنجانده شده است دریافت کند یا خیر، فکر خوبی است که مقدماتی را انجام دهید تا فرآیند به‌روزرسانی پس از شروع عرضه، تا حد امکان راحت پیش برود.

مهم‌ترین کاری که باید انجام دهید این است که از تمام اطلاعات خود در حساب سامسونگ یا Google خود یا در صورت داشتن کارت microSD، نسخه پشتیبان تهیه کنید (در غیر این صورت، می‌توانید از اطلاعات خود در یک USB خارجی نسخه پشتیبان تهیه کنید). همچنین می توانید با استفاده از نرم افزار Smart Switch سامسونگ از همه چیز در رایانه شخصی نسخه پشتیبان تهیه کنید.

قدم بعدی این است که مطمئن شوید دستگاه شما آخرین نرم افزار موجود در حال حاضر را اجرا می کند. در حالی که این به‌روزرسانی‌ها همیشه نیازی ندارند که دستگاه شما از جدیدترین سیستم‌افزار استفاده کند، ایده خوبی است که آماده باشید تا زمانی که One UI 6.1 می‌رسد وقت خود را تلف نکنید و بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن آن را ارتقا دهید.

سایر اقدامات توصیه شده شامل خالی کردن مقداری فضای ذخیره سازی در صورت لزوم و به روز رسانی تمام برنامه های نصب شده است. همچنین باید گوشی یا تبلت خود را به اندازه کافی شارژ نگه دارید. برای نصب به‌روزرسانی‌ها، دستگاه‌های گلکسی باید حداقل 20 درصد شارژ شوند، اما بهتر است دستگاه را تا 30 درصد یا بیشتر شارژ کنید.

منبع: https://www.sammobile.com/news

نظرات

نوشته ای پیدا نشد

نوشتن نظر