فروشگاه اینترنتی کوک همراه

HONOR برنده 45 جایزه رسانه در MWC 2024 شد

03/16/2024
کسری ظفری
HONOR برنده 45 جایزه رسانه در MWC 2024 شد

HONOR، ارائه‌دهنده جهانی دستگاه‌های هوشمند پیشرو است. این شرکت برای تبدیل شدن به یک برند فناوری جهانی و ایجاد دنیای هوشمند جدید برای همه از طریق محصولات و خدمات قدرتمند خود، اختصاص یافته است. مجموعه‌ای از گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها، لپ‌تاپ‌ها و ساعت های با کیفیت بالا متناسب با هر بودجه، مجموعه محصولات نوآورانه، ممتاز و قابل اعتماد HONOR به مردم این امکان را می‌دهد تا با خیال راحت این محصولات را تهیه کنند.

29 فوریه 2024 برند جهانی HONOR، با اعلام عرضه جهانی HONOR Magic6 Pro و HONOR MagicBook Pro 16 در MWC 2024، استراتژی جدید خود را با هوش مصنوعی معرفی کرد. در بارسلونا​، HONOR مبتنی بر UI و سیستم عامل متقابل، ویژگی‌های مجهز به هوش مصنوعی مانند Magic Portal و MagicRing را که به طور گسترده توسط رسانه‌های جهانی شناخته شده‌اند را عرضه کرد.

امسال در MWC، شرکت HONOR در مجموع 45 جایزه از رسانه های جهانی دریافت کرد. برای اولین بار در عرضه جهانی HONOR Magic6 Pro، رسانه ها آن را تحسین کردند. Android Headlines به HONOR Magic6 Pro بهترین های MWC 2024 اعطا کرد و گفت: HONOR Magic6 Pro در مقایسه با نسل قبلی خود یک پله بالاتر است و نه تنها دوربین های عالی ارائه می دهد، بلکه در جنبه های مختلف دیگر نیز می درخشد. پلیس اندروید گفت که Magic 6 Pro، به طور قابل توجهی سخت افزار خود را افزایش داده است و در برخی از زمینه های کلیدی از رقبا پیشی گرفته است. رسانه فناوری CNET همچنین اظهار داشت که Magic 6 Pro یکی از جذاب ترین پرچمداران اندرویدی موجود در سال جاری است. رسانه معروف GQ اسپانیا که تحت تأثیر عملکرد عالی HONOR Magic6 Pro قرار گرفته است، گفت: سری Magic Pro HONOR بهترین سری آنر است که بهترین سخت افزار و نرم افزار را دارد.

HONOR MagicBook Pro 16 برای اولین رایانه شخصی با هوش مصنوعی در تاریخ HONOR، برای اولین بار در سطح جهانی به نمایش گذاشته شد و تأییدیه جهانی را از رسانه های جهانی دریافت کرد. Mashable، HONOR MagicBook Pro 16 را به عنوان بهترین لپ تاپ MWC 2024 در نظر گرفت. Android Authority به HONOR MagicBook Pro 16 بهترین های MWC 2024 را اعطا کرد و اظهار داشت که HONOR MagicBook 16 Pro یک لپ تاپ قدرتمند است که برای عصر هوش مصنوعی طراحی شده است. همچنین، Trusted Reviews به HONOR MagicBook Pro 16 جایزه «بهترین در نمایش» را اعطا کرد و گفت که: ویژگی‌هایی مانند جستجوی هوشمند تصویر، خلاصه اسناد هوشمند، درک متن، زیرنویس هوش مصنوعی و متن جادویی به آینده‌ای پربار اشاره می‌کنند که در آن هوش مصنوعی کمک می‌کند تا برخی موارد را حتی خارج از وظایف روزانه تجربه کنیم.

PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR به عنوان یک هویت نمادین جهانی و ممتاز، از نظر الهام گرفتن از طراحی پیشرفته، توسط رسانه های جهانی نیز به خوبی شناخته شده است. جایزه صنعت معتبر "GLOMO Best in Show" که بر اساس بهترین محصولات نمایشی داوری می شود، امسال به PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR اعطا شد. در دنیای مد، رسانه جهانی مد COSMOPOLITION، این گوشی تاشو را در هفته مد لندن گنجاند و گفت که "Porsche Design HONOR Magic V2 RSR بازی را کاملاً تغییر داده است".

منبع: https://www.prnewswire.com/news

نظرات

نوشته ای پیدا نشد

نوشتن نظر