فروشگاه اینترنتی کوک همراه

Gemini اکنون در گوشی‌های اندرویدی در کشورها و زبان‌های بیشتری در دسترس است

02/12/2024
آرش شاه حسینی
Gemini اکنون در گوشی‌های اندرویدی در کشورها و زبان‌های بیشتری در دسترس است

هفته گذشته، گوگل اعلام کرد که نام Bard را به Gemini تغییر می‌دهد. همچنین از راه اندازی Gemini برای اندروید و iOS خبر داد، اما تنها در ایالات متحده و به زبان انگلیسی در دسترس بود اما در عرض چند روز، گوگل در دسترس بودن Gemini را به تلفن های هوشمند اندرویدی در کشورهای بیشتری خبر داد.

اکنون کاربران در سراسر آسیا و اروپا گزارش می دهند که می توانند به Gemini در تلفن هوشمند اندرویدی خود دسترسی داشته باشند. در حالی که گوگل اعلام کرده بود که Gemini را در دسترس کاربران بیشتری قرار می دهد. به نظر می‌رسد گوگل تلاش می‌کند تا آخرین ربات چت هوش مصنوعی خود را در دسترس هر چه بیشتر کاربران قرار دهد. برخی از کاربران توانسته اند با بارگذاری فایل APK برنامه، Gemini را بر روی سری Galaxy S23 کار کنند. با این حال، برخی از کاربران با فشار طولانی دکمه پاور نتوانسته اند به Gemini دسترسی پیدا کنند.

چند روز پیش، جک کراوچیک، که گسترش Gemini را رهبری می‌کند، گفت که دستیار هوش مصنوعی در آفریقا، آسیا، اقیانوسیه، آمریکای لاتین و آمریکای شمالی بعدی در دسترس خواهد بود. اما الان به نظر می رسد Gemini اکنون به طور گسترده در دسترس مردم است. Gemini در حال حاضر به اندازه Google Assistant در کارهای مربوط به خانه هوشمند از ویژگی های زیادی برخوردار نیست. گوگل اعلام کرد که در حال کار است تا آن ویژگی ها را به Gemini بیاورد.

Gemini LLM گوگل به Gemini قدرت می‌دهد و توانایی بیشتری در درک زبان طبیعی و مکالمات دارد و همچنین می‌تواند با کاربران مکالمه پشت سر هم داشته باشد و آن را به خاطر بسپارد. همچنین رابط کاربری جدیدتری نسبت به Google Assistant دارد. به نظر می رسد Gemini در آینده به طور کامل جایگزین Google Assistant در دستگاه های اندرویدی خواهد شد.

منبع: https://www.sammobile.com/news

نظرات

نوشته ای پیدا نشد

نوشتن نظر