فروشگاه اینترنتی کوک همراه

گلکسی S23 اولترا در یک فروشگاه خرده‌فروشی مشاهده شد

01/22/2023
نیلوفر صفائی شیرازی

فروشگاهی در کشور نیکاراگوئه با انتشار تصاویری از گلکسی S23 اولترا اعلام کرد که پرچمدار سامسونگ آماده فروش است.
در گزارش‌های قبلی تقریباً همه چیز درباره گلکسی S23 اولترا مشخص شد. خود سامسونگ حالا به کاربران اجازه می‌دهد پرچمدار جدید این شرکت را برای خرید، رزرو کنند. اما مسئله به همین‌جا ختم نمی‌شود؛ گزارشی تازه نشان می‌دهد که این گوشی به دست فروشگاهی در نیکاراگوئه رسیده و آماده فروش است.
فروشگاه موبایل KM Cell Store در ماتاگالپا در کشور نیکاراگوئه، گلکسی S23 اولترا را آماده عرضه دارد. این فروشگاه در پستی در صفحه فیسبوک خود می‌گوید پرچمدار جدید سامسونگ به دست آن‌ها رسیده و آماده فروش است.
 
فروش گلکسی S23 اولترا زودتر از موعد شروع می‌شود
در تصاویری که از این موبایل منتشر شده است، می‌توانیم ببینیم که سامسونگ مطابق شایعات رنگ‌های مشکی، سبز، کرمی و صورتی را برای S23 اولترا در نظر گرفته است. علاوه‌براین، در تصاویر می‌توان طراحی قاب عقب این گوشی را دید و متوجه شد که این محصول امسال ظاهراً زاویه‌های تیزتری نسبت به گلکسی S22 اولترا پیدا کرده است.
 
درمجموع S23 اولترا نسبت به نسل قبل تغییرات خیلی کمی داشته است. یکی از این تغییرات که در گزارش‌های قبلی هم به آن اشاره شده بود، افزایش اندازه سنسورهای دوربین عقب است. KM Cell Store می‌گوید این گوشی در مدل مجهز به 12 گیگابایت رم و 512 گیگابایت حافظه داخلی به دست آن‌ها رسیده است. بااین‌حال، قیمت محلی این محصول هنوز برای خریداران نیکاراگوئه‌ای مشخص نشده.
 

نظرات

نوشته ای پیدا نشد

نوشتن نظر