فروشگاه اینترنتی کوک همراه

قیمت سری گلکسی S23 برای بازار اروپا فاش شد؛ گران‌تر از گذشته

01/28/2023
نیلوفر صفائی شیرازی

به‌نظر می‌رسد سامسونگ قیمت نسخه پایه گوشی‌های سری گلکسی S23 را در کشورهای اروپایی حداقل 100 یورو افزایش می‌دهد.
سامسونگ هفته آینده از سری گلکسی S23 رونمایی می‌کند، بااین‌حال تقریباً از تمام مشخصات و ویژگی‌های آن‌ها اطلاع داریم. حالا هم قیمت سری گلکسی S23 برای بازارهای اروپایی لو رفته است تا اطلاعاتمان درباره این محصولات کامل شود.
طبق شایعات، سامسونگ قیمت گوشی‌های سری گلکسی اس 23 را در بازار ایالات متحده افزایش نمی‌دهد، اما ظاهراً در کشورهای اروپایی چنین خبری نخواهد بود و اروپایی‌ها با افزایش قیمت روبه‌رو خواهند شد. اگر این استراتژی برایتان آشنا به‌نظر می‌رسد، باید بگوییم اپل هم برای سری آیفون 14 چنین رویکردی را در پیش گرفت.
قیمت سری گلکسی S23 در بازار اروپا
قیمت پرچمدارهای آینده سامسونگ در بازار اروپا از سوی یکی از منابع معتبر دنیای فناوری، «رولند کوانت» در توییتی افشا شده است. به‌نظر می‌رسد قیمت پایه گلکسی S23 نسبت به نسل گذشته، 100 یورو افزایش پیدا کند. این افزایش قیمت 100 یورویی برای مدل پلاس هم صادق است، البته نسخه پایه گلکسی S23 پلاس از 8 گیگابایت رم و 256 گیگابایت حافظه داخلی بهره می‌برد.
 
سامسونگ قیمت نسخه اولترا را افزایش بیشتری می‌دهد. درحقیقت گلکسی S23 اولترا نسبت به مدل پایه گلکسی S22 اولترا، 150 یورو گران‌تر خواهد بود، بااین‌حال در این نسخه کاربران به‌جای 128 گیگابایت حافظه داخلی، به 256 گیگابایت حافظه داخلی دسترسی پیدا می‌کنند.
با توجه به گفته‌های بالا، کاربران در ارزان‌ترین کشورهای اروپایی از نظر مالیات مانند آلمان، باید 949 یورو برای مدل پایه گلکسی S23 و 1399 یورو برای مدل پایه گلکسی S23 اولترا با 8 گیگابایت رم و 256 گیگابایت حافظه داخلی هزینه کنند. به‌نظر می‌رسد گلکسی S23 پلاس هم در نسخه پایه 1199 یورو قیمت داشته باشد.
در کنار آلمان، کوانت قیمت پرچمدارهای آینده سامسونگ در اسپانیا را هم افشا کرده که به‌خاطر مالیات بالاتر، کمی گران‌تر است:

با وجود افزایش قیمت در بازارهای اروپایی، ظاهراً قیمت سری گلکسی S23 در بازار آمریکا ثابت باقی خواهد ماند.

نظرات

نوشته ای پیدا نشد

نوشتن نظر