فروشگاه اینترنتی کوک همراه

سری آنر مجیک 6 با پشتیبانی از ارتباطات ماهواره‌ای

11/14/2023
آرش شاه حسینی
سری آنر مجیک 6 با پشتیبانی از ارتباطات ماهواره‌ای

انتظار می رود سری آنر مجیک 6 به زودی عرضه شود. این مجموعه احتمالاً شامل یک مدل پایه و یک مدل حرفه ای می شود. گفته می شود که جانشین سری Honor Magic 5 خواهد شد که در رویداد MWC 2023 در بارسلون اسپانیا در اوایل سال جاری در ماه فوریه رونمایی شد. اکنون، در رویدادی در چین، یکی از مقامات شرکت تایید کرده است که گوشی های هوشمند ادعا شده احتمالاً دارای برخی ویژگی های جدید هستند.

مدیر عامل آنر، ژائو مینگ، گفت: این شرکت پیشرفت های چشمگیری در زمینه ارتباطات ماهواره ای داشته است. این اطلاعیه در انجمن توسعه صنعت ارتباطات موبایلی ماهواره ای اکوسیستم دیجیتال 2023 در چین اعلام شد.

کان توضیح می‌دهد که آنر مشکلات فنی عمده مربوط به اندازه آنتن، مدت زمان تماس و تجربه کلی ارتباط را حل می‌کند و به کاربران اجازه می‌دهد تا تجربه‌ای بی‌نظیر با کوچک‌ترین اندازه آنتن، پایدارترین سیگنال و کارآمدترین عملکرد داشته باشند.

Tipster Digital Chat Station ادعا کرد که مدل‌های سری آنر مجیک 6 احتمالاً دارای تراشه‌های ماهواره‌ای کوچک هستند. همچنین می‌افزاید که مدل‌های سری Oppo Find X7 نیز احتمالاً این تراشه‌ها را دارند.

پیش از این، آنر تایید کرده بود که سری Magic 6 دارای گوشی هایی با پردازنده های Snapdragon 8 Gen 3 خواهد بود. آنها همچنین به ویژگی جادویی مجهز خواهند شد که شبیه جزیره پویا اپل است و ادعا می کند که به کاربران اجازه می دهد تا با خیره شدن به برنامه مورد نظر آن را باز کنند. این سری همچنین با یک ربات چت داخلی با پشتیبانی از هوش مصنوعی به نام Yoyo عرضه می شود که گفته می شود مانند Bard گوگل کار می کند.

منبع: https://www.gadgets360.com/mobiles/news

نظرات

نوشته ای پیدا نشد

نوشتن نظر