فروشگاه اینترنتی کوک همراه

رنگ‌های جدید Google Maps به طور گسترده برای کاربران اندروید و iOS منتشر می‌شوند

11/19/2023
آرش شاه حسینی
رنگ‌های جدید Google Maps به طور گسترده برای کاربران اندروید و iOS منتشر می‌شوند

پس از ارائه ویژگی های جدید، از جمله نمای همه جانبه برای مسیرها، ناوبری دقیق تر و فیلترهای حمل و نقل، Google نقشه های گوگل مپ را با رنگ های جدیدی برای رابط کاربری خود عرضه کرد. این رنگ ها ظاهری تازه به محبوب ترین نقشه های ناوبری می دهند. به عنوان مثال، از رنگ سبز برای پارک ها و طبیعت استفاده می شود.

به لطف مدل رنگی جدید، مکان ها درون نقشه گوگل به راحتی قابل تشخیص هستند. جاده ها از رنگ سفید به خاکستری درآمده اند. این به Google Maps این امکان را می‌دهد که رنگ سفید را برای گذرگاه‌های خیابان استفاده کند. رنگ خاکستری باعث می شود که مسیرها بر روی نقشه برجسته شوند.

با به‌روزرسانی جدید Google Maps، اکنون بزرگراه‌ها بسیار تیره‌تر شده‌اند. جاده با رنگ‌های جدید مشخص تر به نظر می‌رسد، اما در مقابل آب، که از آبی روشن‌تری استفاده می‌کند. رستوران‌ها با سنجاق‌های زرد و نارنجی هستند.

به طور کلی، مدل رنگی جدید برای Google Maps کاملاً قابل توجه است. برخی از کاربران چندین هفته پیش مدل رنگی جدید را برای Google Maps دریافت کردند، اما در حال حاضر، عرضه گسترده تری برای کاربران اندروید و iOS وجود دارد. بنابراین، کسانی که مدل جدید را در Google Maps دریافت نکرده اند، اکنون آنها را می توانند دریافت می کنند. 

منبع: https://www.sammobile.com/news

نظرات

نوشته ای پیدا نشد

نوشتن نظر