فروشگاه اینترنتی کوک همراه

تلفن‌های پیکسل Google ممکن است به زودی حساسیت لمسی را بر اساس محیط، تطبیق دهند

02/12/2024
آرش شاه حسینی
تلفن‌های پیکسل Google ممکن است به زودی حساسیت لمسی را بر اساس محیط، تطبیق دهند

Pixel 8 سال گذشته گوگل، یک ویژگی انحصاری محافظ صفحه را ارائه داد. این ویژگی پیشرفته تشخیص می‌دهد که محافظ صفحه‌نمایش در گوشی Pixel 8 یا Pixel 8 Pro باید روشن یا خارج می‌شود و به کاربران اطلاع می‌دهد که حالت محافظ صفحه را بر این اساس فعال یا غیرفعال کنند. طبق گزارش‌ها، غول جستجو در حال آماده شدن برای معرفی یک ویژگی لمسی تطبیقی ​​جدید به گوشی‌های پیکسل است. انتظار می رود که به طور خودکار حساسیت لمس صفحه نمایش را بر اساس شرایط محیطی و فعالیت های کاربران تنظیم کند. گفته می شود این ویژگی در Android 14 QPR3 Beta 1 مشاهده شده است. با توجه به ویژگی لمس تطبیقی ​​گزارش شده است که حساسیت لمسی گوشی را به طور خودکار بر اساس محیط، فعالیت ها و محافظ صفحه کاربر تنظیم می کند.

بر اساس این گزارش ها حدس زده می شود که پیکسل ممکن است بر اساس شرایط محیطی مانند باران یا سرما و فعالیت‌هایی مانند شنا، حساسیت لمس صفحه‌نمایش را به‌طور خودکار تنظیم کند. 

علاوه بر این، گزارش می شود که به محض اینکه ویژگی جدید در پیکسل‌ها فعال شود، دکمه لمسی تطبیقی ​​در تنظیمات، قسمت نمایشگر، حساسیت لمسی قرار می‌گیرد. انتظار می رود این ویژگی تجربه کاربری را بهبود بخشد.

همانطور که گفته شد، گوگل در حال حاضر ویژگی محافظ صفحه را به طور انحصاری برای سری Pixel 8 ارائه کرده است. این قابلیت تشخیص می دهد که کاربر یک محافظ صفحه را در گوشی اضافه یا حذف کند. پس از اتصال محافظ صفحه، یک اعلان از کاربر می خواهد که حالت محافظ صفحه را برای افزایش حساسیت لمسی فعال کند.

منبع: https://www.gadgets360.com/mobiles/news

نظرات

نوشته ای پیدا نشد

نوشتن نظر