فروشگاه اینترنتی کوک همراه

به‌روز‌ رسانی برای بهبود کیفیت دوربین Galaxy S24

02/06/2024
آرش شاه حسینی
به‌روز‌ رسانی برای بهبود کیفیت دوربین Galaxy S24

هنگامی که یکی از کاربران Galaxy S24 از کیفیت دوربین در انجمن رسمی سامسونگ شکایت کرد، ناظر انجمن که مسئول به روز رسانی های مرتبط با دوربین بود، اعلام کرد که سامسونگ در تلاش برای بهینه سازی دوربین است. ما همچنین عکس‌های به‌دست‌آمده از طریق کانال‌های مختلف را تجزیه و تحلیل خواهیم کرد و تلاش می‌کنیم که در به‌روزرسانی‌های آینده، مواردی را که ضروری بدانیم، لحاظ کنیم. همچنین اعلام کرد که این سری Galaxy S در مقایسه با دستگاه‌های قبلی رنگ طبیعی‌تری را ارائه می‌کند، اما همچنین اظهار داشت که هیچ تغییر عمده دیگری وجود ندارد.

سامسونگ اعلام کرد که عملکرد دوربین را با به روز رسانی های نرم افزاری آینده بهبود خواهند بخشید و فاش کردند که سامسونگ روی بهبود دقت رنگ و جلوه سه بعدی با سری Galaxy S24 در مقایسه با گوشی های هوشمند نسل قبلی سری Galaxy S تمرکز کرده است.

با توجه به مطالبی که کاربران در اینترنت پست می کنند، به نظر می رسد که دوربین سری Galaxy S24 در مقایسه با Galaxy S23 بهبود یافته است، اما در شرایط کم نور ، نوردهی بیش از حد در شرایط نور روز و محدوده دینامیکی کمتر در اطراف منابع نوری در شرایط کم نور مشکلاتی وجود دارد.

در حالی که سامسونگ زمان انتشار یک به‌روزرسانی نرم‌افزار جدید را برای رفع این مشکلات اعلام نکرد، می‌توان انتظار داشت که اولین به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری شامل برخی به‌روزرسانی‌های مرتبط با دوربین باشند. حداقل، این چیزی است که سامسونگ اعلام کرده است. سامسونگ سرعت ضبط و پردازش دوربین را در مقایسه با سری Galaxy S23 بهبود بخشیده است.

منابع:
https://www.sammobile.com/news
https://www.channelnews.com

نظرات

نوشته ای پیدا نشد

نوشتن نظر