فروشگاه اینترنتی کوک همراه

اپل ویژگی های هوش مصنوعی را با iOS 18 عرضه می کند

02/05/2024
آرش شاه حسینی
اپل ویژگی های هوش مصنوعی را با iOS 18 عرضه می کند

سامسونگ با معرفی سری Galaxy S24 به عنوان اولین تلفن هوش مصنوعی در نوع خود توجه عموم را به خود جلب کرده است، حتی اگر گوشی های دیگری در بازار وجود داشته باشند که ویژگی های مشابهی را ارائه می دهند. قدرت سامسونگ فقط برای متمایز شدن اندروید نیست، بلکه نشان دادن این است که سری Galaxy S24 کارهایی را انجام می‌دهد که آیفون نمی‌تواند انجام دهد.

از آنجایی که هوش مصنوعی قطعا کلمه کلیدی سال 2024 است و اپل نمی خواهد از سامسونگ عقب بیافتد، این شرکت کاری را انجام داده است که به ندرت انجام می دهد و آن در مورد آنچه که برای آینده می خواهد کار کند صحبت کند. تیم کوک، مدیرعامل اپل تایید کرده است که ویژگی‌های هوش مصنوعی امسال به آیفون اضافه می‌شوند.

اخیراً گزارش شده است که iOS 18 امسال با توجه به اضافه شدن ویژگی‌های هوش مصنوعی، ممکن است یکی از بزرگ‌ترین به‌روزرسانی‌های iOS باشد. کوک به این موضوع اشاره کرد که ویژگی‌های هوش مصنوعی اپل در بر روی آیفون در اواخر امسال عرضه خواهند شد.

برخی از کارشناسان سعی کردند او را وادار کنند اطلاعات بیشتری را اعلام کند، او ابتدا به روش اپل برای انجام کار اشاره کرد و سپس در مورد آن صحبت کرد و گفت: که ما این کار را انجام دهیم. کوک بدون پرداختن به جزئیات بیشتر افزود: اجازه بدهید بگویم که فرصت بزرگی برای اپل با هوش مصنوعی وجود دارد. در حالی که مدیر عامل اطلاعات کمی را ارائه کرد با این حال کاربران می توانند در اواخر امسال انتظار هوش مصنوعی بر روی آیفون 16 داشته باشند.

طرفداران آیفون ممکن است نسبت به قابلیت های هوش مصنوعی Galaxy S24 حسادت کنند، البته اپل به آنها گفته است که تا نیمه دوم سال جاری از هوش مصنوعی استفاده خواهد کرد.

منبع: https://www.sammobile.com/news
 

نظرات

نوشته ای پیدا نشد

نوشتن نظر