فروشگاه اینترنتی کوک همراه

اولین گوشی تاشو شیائومی رقیب Galaxy Z Fold 6 خواهد بود

02/07/2024
آرش شاه حسینی
اولین گوشی تاشو شیائومی رقیب Galaxy Z Fold 6 خواهد بود

علیرغم اینکه سامسونگ حداقل چند سال زودتر وارد بازار گوشی‌های هوشمند تاشو شده است ولی تلفن های تاشوی آن دیگر مردم را شگفت زده نمی کند. در عوض، برندهای چینی گوشی‌های هوشمند، سلطنت را از سامسونگ گرفته‌اند تا نوآوری‌های سخت‌افزاری را به گوشی‌های هوشمند تاشو بیاورند، گوشی تاشوی آینده شیائومی می‌تواند Galaxy Z Fold 6 را در اواخر سال جاری میلادی در معرض خطر قرار دهد.

طبق گزارش جدید، گوشی تاشو پرچمدار بعدی شیائومی، MIX Fold 4، دوربین های چشمگیری خواهد داشت. شایعه شده است که این گوشی تاشوی دارای چهار دوربین 50 مگاپیکسلی در پشت خواهد بود که یکی از آنها با لنز تله فوتو به سبک پریسکوپ است. Galaxy Z Fold 5 دارای دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی، دوربین اولتراواید 12 مگاپیکسلی و دوربین تله فوتو 10 مگاپیکسلی است. حتی انتظار می رود که Galaxy Z Fold 6 نیز بهبودهای جزئی سخت افزاری دوربین را به همراه داشته باشد و بیشتر تغییرات قابل توجه می تواند به کل طراحی گوشی مربوط باشد.

انتظار می‌رود سامسونگ صفحه‌نمایش پوشش وسیع‌تر و باتری بزرگ‌تری را با Galaxy Z Fold 6 بیاورد. همچنین شایعه شده است که MIX Fold 4 باریک‌تر و سبک‌تر از مدل قبلی خود است، به این معنی که می‌تواند باریک‌تر از Galaxy Z Fold 6 باشد. MIX Fold 3 بسیار نازکتر از Galaxy Z Fold 5 است.

همچنین انتظار می‌رود شیائومی از اولین گوشی هوشمند تاشو خود برای رقابت با Galaxy Z Flip 5 رونمایی کند. گفته می شود که گوشی تاشوی آینده شیائومی نسبتا سبک و باریک خواهد بود. بر اساس گزارش‌ها، هر دو گوشی تاشو شیائومی دارای چین خوردگی هستند که به راحتی قابل مشاهده نیست و در حال حاضر آن را بهتر از گوشی سامسونگ ارائه می‌کند. بر اساس گزارش ها، هر دو گوشی هوشمند از پردازنده Snapdragon 8 Gen 3 نیز بهره می برند.

باید دید که سامسونگ چه پیشرفت هایی را با Galaxy Z Flip 6 و Galaxy Z Fold 6 ارائه می دهد تا در بازار گوشی های هوشمند تاشو باقی بماند. انتظار می‌رود گوشی‌های تاشوی آتی شیائومی در نیمه دوم سال جاری و تقریباً همزمان با Galaxy Z Flip 6 و Galaxy Z Fold 6 سامسونگ، رسمی شوند.

منبع: https://www.sammobile.com/news

نظرات

نوشته ای پیدا نشد

نوشتن نظر