فروشگاه اینترنتی کوک همراه

شرایط و قوانین استفاده از سرویس ها و خدمات کوک همراه

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده هر چه بهینه تر از امکانات فروشگاه آنلاین کوک همراه  به دقت ملاحظه و مطالعه فرمایید.توجه داشته باشید که ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین کوک همراه از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق ‏های قبلی محسوب می ‏شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه ‏های کوک همراه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ‏ها و سرویس ‏های کوک همراه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏ کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هر گونه تغییر است.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش ‏های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‏ شوند.
بارگذاری تصویر کارت ملی جهت شفافیت و صحت اطلاعات کاربر در هنگام خرید الزامی می باشد، به همین دلیل خواهشمند است در هنگام خرید، تصویر کارت ملی خود را بارگذاری فرمایید.
کلیه سفارش ‏های ثبت شده در سایت کوک همراه به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیامک و ایمیل، در صف پردازش قرار می‏ گیرند.کوک همراه همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش ‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏ نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در کوک همراه به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‏ گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای کوک همراه محفوظ است و یا مشتری می‏ تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند. همچنین در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 72 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.
کوک همراه مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‏ گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و تنها کلیه سفارش ‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش ‏گیری، پردازش و ارسال می‏ شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای کوک همراه محفوظ است.
کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد. همچنین با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدورفاکتورمجدد وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مسأله دقت لازم را داشته باشند. 

در سایت کوک همراه ارسال سفارش از طریق کالارسان های (تیپاکس ، پست و ماهکس) صورت می گیرد و همچنین مشتریان با هماهنگی قبلی امکان تحویل کالا درب شرکت را بین ساعت 14 تا 17 نیز دارند.

چنانچه سفارش خود را تا ساعت 16 ثبت نمایید، همان روز و در غیر اینصورت روز بعد ارسال خواهد شد.